PIERRE CARDIN


"Oblečení, které mám rád je to, které vytvářím pro život, jež zatím neexistuje, pro svět zítřka.“, říká ikonický módní návrhář italského původu, známý svými avantgardními, geometrickými, „haute couture“ návrhy. Svůj první butik otevřel Pierre Cardin již v 50. letech minulého století a dnes patří mezi nejvlivnější a nejúspěšnější módní návrháře své doby a pravděpodobně všech dob budoucích. PIERRE CARDIN je jedinečnou a osobitou značkou, která vytváří dějiny světa módy.


Dámská kabelka typu Shopper PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasický střih dámské kabelky pro trendy městský outfit. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl.

1 799 Kč

Dámský batoh typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Stahovací šňůrka. Nastavitelný ramenní popruh. Aplikace výrazného elementu obdelníkového tvaru. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

1 799 Kč

Dámská velká kabelka PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v elegantní kombinaci matné hnědé barvy a originálního vzoru. Hravý pytlovitý střih s utahovací tkaničkou. Odnímatelná pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Dvě prostorné vnější kapsy.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní broušené a hladké kůže černé barvy. Originální model v zajímavé aplikaci materiálu. Zapínání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské mokasíny PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickým třpytivým efektem. Klasický střih obuvi v elegantním designu. Pohodlné nazouvání.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské mokasíny PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s třpytivým efektem. Módní lesklý povrch. Klasický střih obuvi s elegantní podešví. Pohodlné nazouvání.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Kontrastní podešev. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání na zip. Lesklý stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědooranžové barvy. Zapínání na zip. Lesklý stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědooranžové barvy. Módní zdobení přezkami a kovovými sponami. Zapínání na zip. Nízký pohodlný podpatek. Trendy model.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže hnědé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace kovových cvočků po stranách obuvi. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Módní army look.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy s páskem v imitaci hadí kůže. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Jemně zvýšená platforma. Nadčasový střih.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže bronzové barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Módní zdobení přezkami a kovovými sponami. Zapínání na zip. Nízký pohodlný podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé a červenohnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Výrazný barevný kontrast s kovovými elementy ve zlaté barvě. Pohodlný nízký podpatek. Kontrastní použití barevných materiálů.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže šedé barvy. Aplikace pásku s kovovým cvočkem. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kontrasní tmavá podešev. Kulatá špička. Pohodlný nízký podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže béžové barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Jemný pásek s kovovým cvočkem. Kontrasní tmavá podešev. Kulatá špička. Pohodlný nízký podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní aplikace kovových elementů. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký robustní podpatek. Sofistikovaný ženský model v nadčasovém střihu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Klasický střih dámské obuvi s mandlovou špičkou. Nízký pohodlný podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Klasický střih dámské obuvi s mandlovou špičkou. Nízký pohodlný podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy s dekorativním perforováním. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy s dekorativním perforováním. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy s dekorativním perforováním. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z lakované syntetické kůže modré barvy. Klasický střih dámské obuvi s otevřenou špičkou. Originální použití pásku přes nárt. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný ženský model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z lakované syntetické kůže černé barvy. Klasický střih dámské obuvi s otevřenou špičkou. Originální použití pásku přes nárt. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný ženský model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy s metalickým efektem ve zlatém odstínu. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Originální vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní lakované kůže šedé barvy s metalickým bronzovým nádechem. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Originální vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model neotřelého střihu.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy s jemnými bílými puntíky. Romantický design dámské obuvi s ostrou špičkou v originálním střihu. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z eko kůže klasické černé barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma se zlatým lemováním.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a kontrastní zvýšená platforma se zlatým lemováním. Pohodlný model pro městský outfit.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Detailně propracovaný střih s aplikací dvojitého prošívání. Dekorativní tkanička v patní části obuvi s kovovým zakončením. Vysoký stabilní podpatek. Nízká komfortní podešev.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže oříškově hnědé barvy. Detailně propracovaný střih s aplikací dvojitého prošívání. Dekorativní tkanička v patní části obuvi s kovovým zakončením. Vysoký stabilní podpatek. Nízká komfortní podešev.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže zázvorově hnědé barvy. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 599 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 61

Top