Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.

PIERRE CARDIN


"Oblečení, které mám rád je to, které vytvářím pro život, jež zatím neexistuje, pro svět zítřka.“, říká ikonický módní návrhář italského původu, známý svými avantgardními, geometrickými, „haute couture“ návrhy. Svůj první butik otevřel Pierre Cardin již v 50. letech minulého století a dnes patří mezi nejvlivnější a nejúspěšnější módní návrháře své doby a pravděpodobně všech dob budoucích. PIERRE CARDIN je jedinečnou a osobitou značkou, která vytváří dějiny světa módy.


Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z kombinace přírodní broušené a hladké kůže černé barvy. Originální model v zajímavé aplikaci materiálu. Zapínání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské mokasíny PIERRE CARDIN. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickým třpytivým efektem. Klasický střih obuvi v elegantním designu. Pohodlné nazouvání.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské mokasíny PIERRE CARDIN. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s třpytivým efektem. Módní lesklý povrch. Klasický střih obuvi s elegantní podešví. Pohodlné nazouvání.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Kontrastní podešev. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže hnědooranžové barvy. Zapínání na zip. Lesklý stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže hnědooranžové barvy. Módní zdobení přezkami a kovovými sponami. Zapínání na zip. Nízký pohodlný podpatek. Trendy model.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže hnědé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace kovových cvočků po stranách obuvi. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Módní army look.

3 040 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní kůže černé barvy s páskem v imitaci hadí kůže. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Jemně zvýšená platforma. Nadčasový střih.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní kůže bronzové barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní kůže černé barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé a červenohnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Výrazný barevný kontrast s kovovými elementy ve zlaté barvě. Pohodlný nízký podpatek. Kontrastní použití barevných materiálů.

3 040 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže béžové barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Jemný pásek s kovovým cvočkem. Kontrasní tmavá podešev. Kulatá špička. Pohodlný nízký podpatek.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní aplikace kovových elementů. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký robustní podpatek. Sofistikovaný ženský model v nadčasovém střihu.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy s metalickým efektem ve zlatém odstínu. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Originální vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní lakované kůže šedé barvy s metalickým bronzovým nádechem. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Originální vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model neotřelého střihu.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy s jemnými bílými puntíky. Romantický design dámské obuvi s ostrou špičkou v originálním střihu. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné žluté barvy. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustním páskem přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Model v retro stylu.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní broušené kůže pudrově růžové barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustním páskem přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Model v retro stylu.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě modré barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Hravé použití zvířecího vzoru. Originální design.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v odstínu červené v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Hravé použití zvířecího vzoru. Originální design

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Hravé použití zvířecího vzoru. Originální design.

2 280 Kč
Zobrazeno 1 - 29 z 29

Top