Seznam produktů výrobce Pierre Cardin

Kabelky Pierre Cardin


Jsou ženy, které je potřebují a jsou ženy, které je milují! KABELKY! A kam patříte vy? Jste typ ženy, které stačí jeden praktický kousek, kam se vejde všechno a už neřeší, jak kabelka vypadá nebo jakou má barvu? Nebo jste pravý opak a výběr kabelky je pro vás radost i věnujete mu čas? U nás si přijdou na své oba typy žen, protože máme kabelky pro každou z vás! Vsaďte na luxusní značku Pierre Cardin, jejíž kabelky umí okouzlit každý typ ženy, a která si už získala své místo na trhu. Vzniká již v roce 1950, hlavní osobností značky je její zakladatel a známá osobnost módního průmyslu Pierre Cardin. Je zastáncem toho, že i méně majetní lidé mají právo se oblékat zajímavě a osobitě.


Kabelky Pierre Cardin nejsou jen obyčejné kabelky


Právě svým přístupem si jejích tvůrce získal mnoho kritiky od ostatních návrhářů, ale naopak získal srdce žen i dam po celém světě, které prostě nemají či nechtějí investovat do luxusní kabelky Pierre Cardin. Přiblížil módu “obyčejným” ženám, aby se mohly každý den cítit neobyčejně a výjimečně, protože takové přesně jsou. Značka ve svých kolekcích kabelek sází na geometrické tvary, proto často vidíme, že využívá kruhy, trojúhelníky i šestiúhelníky. Ty měly vždy přednost před klasickými vzory a tvary. V pozadí jsou také přírodní barvy. Je však pravdou, že Pierre Cardin nabízí i kabelky konzervativnější. Zajímá vás, jak vypadá poslední kolekce značky? Koukněte na naši nabídku a posuďte, zda je Pierre Cardin volbou i pro vás!


Pierre Cardin v naší nabídce


Ještě váháte, zda je značka Pierre Cardin to pravé pro vás? Než se rozhodnete, musíte ji nejprve vidět. Nakoukněte pod pokličku světové značky a jsme si jisti, že budete okouzleni i překvapeni zároveň. Samozřejmě příjemně.

na stránku

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Kontrastní lemování. Elegantní design v aplikaci symetrického vzoru v přední části. Zapínání na zip. Ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 599 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže v symetrické kombinaci hnědé a bílé. Zapínání na zip. Dvě krátké rukojeti a dva ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Dva vnitřní oddíly.

1 499 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže v symetrické kombinaci modré a bílé. Zapínání na zip. Dvě krátké rukojeti a dva ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Dva vnitřní oddíly.

1 499 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže světle šedé barvy. Kontrastní lemování. Elegantní design v aplikaci symetrického vzoru v přední části. Zapínání na zip. Ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 499 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže světle šedé barvy. Kontrastní lemování. Elegantní design v aplikaci symetrického vzoru v přední části. Zapínání na zip. Ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 599 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v pruhovaném vzoru černé a bílé. Sofistikovaný střih kabelky v retro designu. Zapínání na zip. Dvě rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 799 Kč

Dámská malá kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z umělé kožešiny v zebrovaném vzoru kombinace černé a zelené barvy. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 499 Kč

Dámská malá kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z umělé kožešiny v zebrovaném vzoru kombinace černé a hnědé barvy. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 499 Kč

Dámská malá kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z umělé kožešiny v zebrovaném vzoru kombinace černé a modré barvy. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 499 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže hnědé barvy. Neotřelý design v aplikaci pletenéno ramenního popruhu v kontrastní černé barvě. Zajímavé propojení materiálů a barev. Odnímatelná vnitřní taška na zip (29 x 19 x 13 cm) v krémově hnědé. Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na...

1 499 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže šedé barvy. Neotřelý design v aplikaci pletenéno ramenního popruhu v kontrastní černé. Zajímavé propojení materiálů a barev. Odnímatelná vnitřní taška na zip (29 x 19 x 13 cm). Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 599 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Neotřelý design v aplikaci pletenéno ramenního popruhu v kontrastní černé. Zajímavé propojení materiálů a barev. Odnímatelná vnitřní taška na zip (29 x 19 x 13 cm). Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 599 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Neotřelý design v aplikaci pletenéno ramenního popruhu v kontrastní černé barvě. Zajímavé propojení materiálů a barev. Odnímatelná vnitřní taška na zip (29 x 19 x 13 cm). Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 599 Kč

Dámská velká kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže hnědé barvy. Neotřelý design v aplikaci pletené kulaté rukojeti v kontrastní černé barvě. Odnímatelná vnitřní taška na zip (30 x 20 x 12 cm) v krémově hnědé. Zapínání na magnetky.

1 799 Kč

Dámská velká kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy se symetrickým vzorem. Originální kombinace struktur materiálu přední a zadní stany kabelky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Vnější kapsa na zip.

1 499 Kč

Dámská velká kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže hnědé barvy. Neotřelý design v aplikaci pleteného ramenního popruhu v kontrastní černé barvě. Zajímavé propojení materiálů a barev. Dvě krátké rukojeti. Odnímatelná vnitřní taška na zip (29 x 26 x 16 cm) v krémově hnědé. Zapínání na magnetky....

1 799 Kč

Dámská velká kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy se symetrickým vzorem. Originální kombinace struktur materiálu přední a zadní stany kabelky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Vnější kapsa na zip.

1 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Výrazná aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek. Nízká komfortní podešev.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Výrazná aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Originální aplikace vzoru hadí kůže.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Originální aplikace vzoru hadí kůže.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z kombinace přírodní broušené a hladké kůže černé barvy. Elegantní zkřížení robustních pásků v přední části nártu. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z kombinace přírodní broušené a hladké lakované kůže červené barvy. Elegantní zkřížení robustních pásků v přední části nártu. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Efektní použití lesklých kontrastních...

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a dvou robustních pásků přes nárt. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže platinové barvy s metalickým efektem. Klasický design dámské obuvi s otevřenou špičkou. Vysoký jehlový podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Kontrastní stříbrný pásek přes kotník. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Originální střih s aplikací kovových cvočků a výrazného upínacího pásku se sponou. Nízký komfortní podpatek. Model ve stylu vintage s třásněmi.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z kontrastní kombinace přírodní kůže bílé barvy a šedé barvy s metalickým efektem. Decentní pásek přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovou sponou. Nízký komfortní podpatek. Pohodlný model klasické dámské obuvi.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže výrazné modré barvy. Decentní pásek přes nárt zdobený kovovým knoflíčkem s logem značky. Upínací jemný pásek v oblasti kotníku s kovovou sponou. Nízký komfortní podpatek. Pohodlný model klasické dámské obuvi.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z kombinace přírodní broušené a lakované kůže šedé barvy. Klasický střih dámské obuvi s useknutou špičkou. Aplikace perforování. Nízký široký podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy s aplikací perforování. Klasický střih dámské obuvi s otevřenou patou typu Sling-back. Originální použití kontrastních detailů v lakované úpravě. Nízký komfortní podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy s metalickým efektem. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Zajímavé perforování v oblasti nártu. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Zajímavé perforování v oblasti nártu. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto 2017. Svršek z přírodní broušené kůže v odstínu koňak. Zajímavé perforování v oblasti nártu. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v odstínu červené v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě modré barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní broušené kůže pudrově růžové barvy. Elegantní střih ve stylu retro s otevřenu špičkou a robustním páskem přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma.

2 499 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 88 položek

Top

Informace o nás