Seznam produktů výrobce Pierre Cardin

Kabelky Pierre Cardin


Jsou ženy, které je potřebují a jsou ženy, které je milují! KABELKY! A kam patříte vy? Jste typ ženy, které stačí jeden praktický kousek, kam se vejde všechno a už neřeší, jak kabelka vypadá nebo jakou má barvu? Nebo jste pravý opak a výběr kabelky je pro vás radost i věnujete mu čas? U nás si přijdou na své oba typy žen, protože máme kabelky pro každou z vás! Vsaďte na luxusní značku Pierre Cardin, jejíž kabelky umí okouzlit každý typ ženy, a která si už získala své místo na trhu. Vzniká již v roce 1950, hlavní osobností značky je její zakladatel a známá osobnost módního průmyslu Pierre Cardin. Je zastáncem toho, že i méně majetní lidé mají právo se oblékat zajímavě a osobitě.


Kabelky Pierre Cardin nejsou jen obyčejné kabelky


Právě svým přístupem si jejích tvůrce získal mnoho kritiky od ostatních návrhářů, ale naopak získal srdce žen i dam po celém světě, které prostě nemají či nechtějí investovat do luxusní kabelky Pierre Cardin. Přiblížil módu “obyčejným” ženám, aby se mohly každý den cítit neobyčejně a výjimečně, protože takové přesně jsou. Značka ve svých kolekcích kabelek sází na geometrické tvary, proto často vidíme, že využívá kruhy, trojúhelníky i šestiúhelníky. Ty měly vždy přednost před klasickými vzory a tvary. V pozadí jsou také přírodní barvy. Je však pravdou, že Pierre Cardin nabízí i kabelky konzervativnější. Zajímá vás, jak vypadá poslední kolekce značky? Koukněte na naši nabídku a posuďte, zda je Pierre Cardin volbou i pro vás!


Pierre Cardin v naší nabídce


Ještě váháte, zda je značka Pierre Cardin to pravé pro vás? Než se rozhodnete, musíte ji nejprve vidět. Nakoukněte pod pokličku světové značky a jsme si jisti, že budete okouzleni i překvapeni zároveň. Samozřejmě příjemně.

na stránku

Dámská velká kabelka typu Shopper PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže v symetrické kombinaci hnědé a bílé. Zapínání na zip. Dvě krátké rukojeti a dva ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Dva vnitřní oddíly.

1 499 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže v symetrické kombinaci modré a bílé. Zapínání na zip. Dvě krátké rukojeti a dva ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Dva vnitřní oddíly.

1 499 Kč

Dámská malá kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z umělé kožešiny v zebrovaném vzoru kombinace černé a zelené barvy. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 499 Kč

Dámská malá kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z umělé kožešiny v zebrovaném vzoru kombinace černé a hnědé barvy. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 499 Kč

Dámská malá kabelka PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z umělé kožešiny v zebrovaném vzoru kombinace černé a modré barvy. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 499 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Neotřelý design v aplikaci pletenéno ramenního popruhu v kontrastní černé. Zajímavé propojení materiálů a barev. Odnímatelná vnitřní taška na zip (29 x 19 x 13 cm). Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 599 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Zapínání pomocí výrazné kovové spony. Nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsa na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

1 799 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže v odstínu bordó. Zapínání pomocí výrazné kovové spony. Nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsa na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

1 799 Kč

Dámská velká kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže hnědé barvy. Neotřelý design v aplikaci pleteného ramenního popruhu v kontrastní černé barvě. Zajímavé propojení materiálů a barev. Dvě krátké rukojeti. Odnímatelná vnitřní taška na zip (29 x 26 x 16 cm) v krémově hnědé. Zapínání na magnetky....

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy s metalickým efektem. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Zajímavé perforování v oblasti nártu. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Zajímavé perforování v oblasti nártu. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy v odstínu koňak. Zajímavé perforování v oblasti nártu. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Hravé použití zvířecího vzoru. Originální design.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v odstínu červené v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Hravé použití zvířecího vzoru. Originální design

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě modré barvy. Výrazné detaily v imitaci hadí kůže v lesklém provedení. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi s upínacím páskem přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Hravé použití zvířecího vzoru. Originální design.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže pudrově růžové barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustním páskem přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Model v retro stylu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustním páskem přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Model v retro stylu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné žluté barvy. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže zázvorově hnědé barvy. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže oříškově hnědé barvy. Detailně propracovaný střih s aplikací dvojitého prošívání. Dekorativní tkanička v patní části obuvi s kovovým zakončením. Vysoký stabilní podpatek. Nízká komfortní podešev.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Detailně propracovaný střih s aplikací dvojitého prošívání. Dekorativní tkanička v patní části obuvi s kovovým zakončením. Vysoký stabilní podpatek. Nízká komfortní podešev.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a kontrastní zvýšená platforma se zlatým lemováním. Pohodlný model pro městský...

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže klasické černé barvy. Elegantní střih s otevřenu špičkou a robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma se zlatým lemováním.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy s jemnými bílými puntíky. Romantický design dámské obuvi s ostrou špičkou v originálním střihu. Tradiční knoflíček s logem značky po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní lakované kůže šedé barvy s metalickým bronzovým nádechem. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Originální vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model neotřelého střihu.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy s metalickým efektem ve zlatém odstínu. Klasický design dámské obuvi s ostrou špičkou. Originální vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Vysoký jehlový podpatek. Dokonalý ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže černé barvy. Klasický střih dámské obuvi s otevřenou špičkou. Originální použití pásku přes nárt. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný ženský model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované lodičky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže modré barvy. Klasický střih dámské obuvi s otevřenou špičkou. Originální použití pásku přes nárt. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný ženský model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy s dekorativním perforováním. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy s dekorativním perforováním. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy s dekorativním perforováním. Velmi elegantní design s otevřenou špičkou a množstvím pásků přes nárt vysoko nad kotník. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Módní zdobení přezkami a kovovými sponami. Zapínání na zip. Nízký pohodlný podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže bronzové barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy s páskem v imitaci hadí kůže. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Jemně zvýšená platforma. Nadčasový střih.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže hnědé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 499 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 70 položek

Top

Informace o nás