Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.

RENATO BALESTRA


Výjimečný talent původně divadelního a filmového designéra Renata Balestry dal vzniknout v 50. letech minulého století věhlasné italské módní značce. Módní dům RENATO BALESTRA dnes dosahuje na více než třicet typů sortimentu od haute couture po parfémy a módní doplňky. Ikona RENATO BALESTRA, se svými butiky a obchody po celém světě, je jedním z nejvýraznějších reprezentantů konceptu Made in Italy. Typická barvitá a luxusní elegance zaručuje Renatu Balestrovi čestné místo v síni slávy těch nejvýznamnějších italských módních návrhářů. 


Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v tmavě šedém odstínu Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi svěží design kabelky kruhového tvaru. Přední část lemovaná kovovými aplikacemi. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip.

1 590 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Velmi svěží design kabelky kruhového tvaru. Přední část lemovaná kovovými aplikacemi. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip.

1 590 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly.

1 590 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly.

1 590 Kč

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech černé. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Nastavitelný ramenní popruh v kombinaci s kovovým řetízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech bordó. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Nastavitelný ramenní popruh v kombinaci s kovovým řetízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech modré. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Nastavitelný ramenní popruh v kombinaci s kovovým řetízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech černé. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech modré. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech černé. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Prostorný model čtvercového tvaru. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč

Dámská velká kabelka přes rameno RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný čtvercový střih. Množství kontrastních detailů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská velká kabelka přes rameno RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný čtvercový střih. Množství kontrastních detailů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská velká kabelka přes rameno RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný čtvercový střih. Množství kontrastních detailů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný válcovitý střih kabelky do ruky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný válcovitý střih kabelky do ruky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný střih prostorné kabelky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný střih prostorné kabelky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný střih prostorné kabelky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Zapínání na zip. Propracovaný odnímatelný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Zapínání na zip. Propracovaný odnímatelný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

1 860 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže kouřově šedé barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 590 Kč

Dámská velká kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 590 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 62

Top