RENATO BALESTRA


Výjimečný talent původně divadelního a filmového designéra Renata Balestry dal vzniknout v 50. letech minulého století věhlasné italské módní značce. Módní dům RENATO BALESTRA dnes dosahuje na více než třicet typů sortimentu od haute couture po parfémy a módní doplňky. Ikona RENATO BALESTRA, se svými butiky a obchody po celém světě, je jedním z nejvýraznějších reprezentantů konceptu Made in Italy. Typická barvitá a luxusní elegance zaručuje Renatu Balestrovi čestné místo v síni slávy těch nejvýznamnějších italských módních návrhářů. 


Dámská peněženka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže modré barvy. Luxusní design v propracovaném střihu. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v propracovaném střihu. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA. Svršek z odolného syntetického materiálu modré barvy. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA. Svršek z odolného syntetického materiálu v černošedé variantě. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA. Svršek z odolného syntetického materiálu šedé barvy. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA. Svršek z odolného syntetického materiálu v černošedé variantě. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z odolného polyesteru černé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z odolného polyesteru modré barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z odolného polyesteru červené barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámská malá kabelka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Kontrastní detaily v metalické zlaté. Elegantní kufříkový střih s výrazně zdobenou rukojetí. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dvě vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská malá kabelka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže platinové barvy. Kontrastní detaily v metalické zlaté. Elegantní kufříkový střih s výrazně zdobenou rukojetí. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dvě vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská malá kabelka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Kontrastní detaily v tmavě šedé. Elegantní kufříkový střih s výrazně zdobenou rukojetí. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dvě vnitřní kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě modré barvy. Kontrastní detaily v metalické zlaté. Elegantní kufříkový střih se dvěmi výrazně zdobenými rukojeťmi. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip a pomocí kovové spony. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Kontrastní detaily v metalické zlaté. Elegantní kufříkový střih se dvěmi výrazně zdobenými rukojeťmi. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip a pomocí kovové spony. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže platinové barvy. Kontrastní detaily v metalické zlaté. Elegantní kufříkový střih se dvěmi výrazně zdobenými rukojeťmi. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip a pomocí kovové spony. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 15 z 15

Top