BLU BYBLOS


BLU BYBLOS je impozantní italskou módní značkou kombinujíc tradici, inovaci, glamour a prestiž. Její modely dámských kabelek evokují nádech rafinovaného a exkluzivního metropolitního designu s přímočarou a pevnou siluetou. Značka BLU BYBLOS je futuristickou kombinací moderny a tradice pro vytváření jedinečných trendy modelů.


Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké broušené syntetické kůže džínově modré barvy. Jedna pevná zakulacená rukojeť v kontrastní hnědé. Jezdec zipu s aplikací ozdobných střapců. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z originální strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Jedna pevná zakulacená rukojeť v kontrastní tmavě hnědé. Jezdec zipu s aplikací ozdobných střapců. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké broušené syntetické kůže béžové barvy. Jedna pevná zakulacená rukojeť v kontrastní černé. Jezdec zipu s aplikací ozdobných střapců. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v nadčasové dvoukombinaci černé a bílé. Efektní mozaika v geometrickém vzoru s aplikací imitace hadí kůže. Dvě kombinované rukojeti s aplikací proplétaného kovového řetězu. Zapínání na patentky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v nadčasové dvoukombinaci černé a bílé. Efektní mozaika v geometrickém vzoru s aplikací imitace hadí kůže. Dvě varianty rukojetí. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v nadčasové dvoukombinaci černé a bílé. Efektní mozaika v geometrickém vzoru s aplikací imitace hadí kůže. Dvě varianty rukojetí. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v nadčasové dvoukombinaci černé a bílé. Efektní mozaika v geometrickém vzoru s aplikací imitace hadí kůže. Propracovaný ramenní popruh s aplikací proplétaného kovového řetězu. Zapínání na patentky. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Kontrastní použití materiálů s detaily v lesklé úpravě. Jedna zakulacená rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Kontrastní použití materiálů s detaily v lesklé úpravě. Jedna zakulacená rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Dvě sofistikované rukojeti ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže modré barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Dvě sofistikované rukojeti ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže červené barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Sofistikovaná rukojeť ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Druhá odnímatelná rukojeť. Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti...

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže modré barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Sofistikovaná rukojeť ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Druhá odnímatelná rukojeť. Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální povrch materiálu s geometrickým prošíváním. Elegantní aplikace tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální povrch materiálu s geometrickým prošíváním. Elegantní aplikace tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže hnědé barvy. Kontrastní červená barva rukojetí a detailu v přední části kabelky. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip a magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip....

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže hnědé barvy. Kontrastní světle hnědá barva rukojetí a detailu v přední části kabelky. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip a magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip....

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže černé barvy. Kontrastní použití materiálů. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže dvou odstínů hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti v kontrastní červené. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže dvou odstínů hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti v kontrastní světle hnědé. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže kombinace černé a šedé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti v kontrastním hladkém provedení. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže světle hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže tmavě šedé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Kontrastní červená barva rukojetí a detailu v přední části kabelky. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Trendy aplikace množství kovových cvočků. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Neotřelý střih ve tvaru půlměsíce. Trendy použití množství kovových cvoků po obvodu kabelky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Neotřelý střih ve tvaru půlměsíce. Trendy aplikace množství kovových cvočků. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Neotřelý střih ve tvaru půlměsíce. Trendy aplikace množství kovových cvočků. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v barvě bordó. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní plyšový přívěšek. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní design kabelky typu Shopper. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní plyšový přívěšek a tkaničky po stranách kabelky. Dvě rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výraznými kombinovanými rukojeťmi. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výraznými kombinovanými rukojeťmi. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výrazným vlísem loga a postranními tkaničkami. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výrazným vlísem loga a postranními tkaničkami. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 999 Kč
Zobrazeno 1 - 41 z 41

Top