VESPA


VESPA je italskou módní značkou nejen brýlových obrub, která čerpá svou inspiraci mezi svými ikonickými modely skútrů. Mladistvé kolekce elegantních slunečních brýlí spojují futuristické materiály a klasický design odvolávající se na šarm a exkluzivitu obdivovaných strojů značky Vespa, které poprvé spatřily světlo světa v Římě roku 1946.


Dámské sluneční brýle VESPA. Nadčasový design klasických lenonek v celokovovém stříbrném rámu. Komfortní plastové koncovky v odstínu modré. Decentní nápis jména značky na stranici. Harmonicky zabarvená sklíčka kulatého tvaru. Stylové ochranné pouzdro.

1 480 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Rafinovaný design v dvoubarevné žlutohnědé variantě s žíháním. Brýlové obruby oválného tvaru z odolného plastu. Decentní nápis jména značky na stranici. Harmonicky zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 750 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Hravý model v dvoubarevné variantě růžové a fialové. Celokovové obruby ve tvaru kočičích očí. Decentní nápis jména značky na stranici. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 750 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Hravý model v dvoubarevné variantě tyrkysově modré a bílé. Celokovové obruby ve tvaru kočičích očí. Decentní nápis jména značky na stranici. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 750 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Hravý model v dvoubarevné variantě mentolové a bílé. Decentní nápis jména značky v oblasti kloubu. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 480 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Hravý model v dvoubarevné variantě fialové a tyrkysově modré. Decentní nápis jména značky v oblasti kloubu. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6

Top