Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.

VESPA


VESPA je italskou módní značkou nejen brýlových obrub, která čerpá svou inspiraci mezi svými ikonickými modely skútrů. Mladistvé kolekce elegantních slunečních brýlí spojují futuristické materiály a klasický design odvolávající se na šarm a exkluzivitu obdivovaných strojů značky Vespa, které poprvé spatřily světlo světa v Římě roku 1946.


Dámské sluneční brýle VESPA. Nadčasový design klasických lenonek v celokovovém stříbrném rámu. Komfortní plastové koncovky v odstínu modré. Decentní nápis jména značky na stranici. Harmonicky zabarvená sklíčka kulatého tvaru. Stylové ochranné pouzdro.

1 480 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Rafinovaný design v dvoubarevné žlutohnědé variantě s žíháním. Brýlové obruby oválného tvaru z odolného plastu. Decentní nápis jména značky na stranici. Harmonicky zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 750 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Hravý model v dvoubarevné variantě růžové a fialové. Celokovové obruby ve tvaru kočičích očí. Decentní nápis jména značky na stranici. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 750 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Hravý model v dvoubarevné variantě tyrkysově modré a bílé. Celokovové obruby ve tvaru kočičích očí. Decentní nápis jména značky na stranici. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 750 Kč

Dámské sluneční brýle VESPA. Hravý model v dvoubarevné variantě fialové a tyrkysově modré. Decentní nápis jména značky v oblasti kloubu. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 5 z 5

Top