Seznam produktů výrobce Desigual

Desigual

Desigual

Zobrazit
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper DESIGUAL z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy s béžovými detaily. Zajímavý florální vzor materiálu a aplikace perforování. Zapínání na zip. Dva pevné ramenní popruhy. Dvě vnitřní kapsy na zip. Vnitřní kapsička.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper DESIGUAL z kolekce jaro/ léto. Svršek z textilního materiálu v odstínech modré a bílé. Nepřehlédnutelný florální vzor. Aplikace kovových elementů ve spodní části kabelky. Dvě rukojeti.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh typu Crossbody DESIGUAL z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže v odstínech modré a bílé. Retro batikovaný vzor a florální perforování. Stahovací šňůřka. Vnitřní odnímatelný pytel v kontrastní růžové barvě (27 x 27 cm). Nastavitelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip.

2 399 Kč

Dámská malá kabelka DESIGUAL z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy s detaily v modré. Originální skvrnitý vzor. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Vnitřní kapsička.

1 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody DESIGUAL z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže výrazné červené barvy. Elegantní florální ornamenty v přední i zadní části. Retro zavazování pomocí proplétané tkaničky. Nastavitelný ramenní popruh z pletených provázků kůže. Dvě vnitřní kapsy na zip. Vnitřní kapsička.

2 699 Kč

Dámská kabelka ve stylu Crossbody DESIGUAL z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v batikovaném růžovo-bílém vzoru. Efektní aplikace perforovaných ornamentů. Nastavitelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip.

1 899 Kč

Dámská kabelka ve stylu Crossbody DESIGUAL z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v batikovaném modro-bílém vzoru. Efektní aplikace perforovaných ornamentů. Nastavitelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip.

1 899 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Top

Informace o nás