TRUSSARDI Jeans


Ikonický módní dům Trussardi byl založen na počátku minulého století v Itálii jako nevelká manufaktura na kožené rukavice. Značka TRUSSARDI Jeans je o něco méně okázalou stranou luxusního světa Trussardi. Kolekce TRUSSARDI Jeans jsou dynamické, elegantní a plné barev navrženy pro metropolitní styl života. Trussardi bude provždy symbolem všestrannosti a rafinovanosti se silným smyslem pro detail, který je výsledkem více než stoleté řemeslné tradice.


Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže smetanově bílé barvy. Luxusní minimalistický design. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dekorativní přívěšek s logem značky na řetízku. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa na zip.

2 159 Kč 2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže oranžové a bílé barvy s aplikacemi v lakované úpravě. Módní masivní podešev bílé a přírodní barvy. Zajímavým prvkem je výrazné krajkové děrování. Elegantní klasický model typu Oxford. Kontrastní použití materiálů.

2 550 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní kůže a textilní krajky bílé barvy. Velmi elegantní model. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma s lýkovým lemováním. Kovový element s logem značky.

2 820 Kč 3 380 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 250 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže černé barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 250 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže černé barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní laminované kůže stříbrné barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Kontrastní masivní podešev. Pohodlný model pro stylový outfit.

3 570 Kč 4 030 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní laminované kůže zlaté barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Kontrastní masivní podešev. Pohodlný model pro stylový outfit.

3 090 Kč 4 030 Kč

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny modré barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

1 750 Kč

Dámská peněženka TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Výrazná kovová spona s logem značky v elegantním zlatém provedení. Kontrastní podšívka. Zapínání na zip a na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

1 640 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Jemné lemování podešve džínovinou. Aplikace zlaté spony pro utažení. Kovový element s logem značky.

1 740 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev lemovaná džínovinou. Vysoký jehlový podpatek.

2 010 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev. Stélka zdobená denimem. Vysoký jehlový podpatek.

2 010 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev. Stélka zdobená denimem. Vysoký jehlový podpatek.

2 540 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy a denimu v tradiční modré. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt v kombinaci použitých barev a materiálů. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená kontrastní podešev. Vysoký jehlový podpatek.

2 280 Kč 2 820 Kč

Dámské lodičky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický nadčasový design. Elegantní vykrojení v oblasti nártu ve tvaru "V". Stélka lemovaná džínovinou. Středně vysoký jehlový podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč

Dámské lodičky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Klasický nadčasový design. Elegantní vykrojení v oblasti nártu ve tvaru "V". Stélka lemovaná džínovinou. Středně vysoký jehlový podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč

Dámské kožené lodičky na platformě Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto 2017. Svršek z přírodní lakované kůže černé barvy. Aplikace detailů z džínoviny ve špičce stélky. Skrytá zvýšená platforma. Vysoký podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč

Dámské lodičky na platformě Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní lakované kůže béžové barvy. Aplikace detailů z džínoviny ve špičce stélky. Skrytá zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč

Dámské lodičky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Tradiční knoflíček s logem značky v patní části obuvi. Klasický nadčasový střih. Vysoký podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma. Pohodlné nazouvání.

2 020 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Aplikace detailů v imitaci hadí kůže ve stříbrném provedení. Módní zvýšená platforma. Vysoký podpatek.

2 020 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy ve vzoru hadí kůže v lakované úpravě. Stabilní středně vysoký podpatek. Aplikace kovového elementu s logem značky. Pohodlná dámská obuv nadčasového střihu.

2 020 Kč 3 090 Kč
Zobrazeno 1 - 24 z 24

Top