TRUSSARDI Jeans


Ikonický módní dům Trussardi byl založen na počátku minulého století v Itálii jako nevelká manufaktura na kožené rukavice. Značka TRUSSARDI Jeans je o něco méně okázalou stranou luxusního světa Trussardi. Kolekce TRUSSARDI Jeans jsou dynamické, elegantní a plné barev navrženy pro metropolitní styl života. Trussardi bude provždy symbolem všestrannosti a rafinovanosti se silným smyslem pro detail, který je výsledkem více než stoleté řemeslné tradice.


Doprava zdarma

Dámská velká kabelka TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Elegantní asymetrický střih. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Elegantní asymetrický střih. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Čtyři vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy v lakované úpravě. Rafinovaný kufříkový střih s výraznou zapínací sponou. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy v lakované úpravě. Rafinovaný kufříkový střih s výraznou zapínací sponou. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Minimalistický střih s řadou detailů. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže smetanově bílé barvy. Luxusní minimalistický design. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dekorativní přívěšek s logem značky na řetízku. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa na zip.

2 159 Kč 2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky Trussardi Jeans. Svršek z přírodní kůže oranžové a bílé barvy s aplikacemi v lakované úpravě. Módní masivní podešev bílé a přírodní barvy. Zajímavým prvkem je výrazné krajkové děrování. Elegantní klasický model typu Oxford. Kontrastní použití materiálů.

2 550 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on Trussardi Jeans. Svršek z kombinace přírodní kůže a textilní krajky bílé barvy. Velmi elegantní model. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma s lýkovým lemováním. Kovový element s logem značky.

2 820 Kč 3 380 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 250 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS. Svršek ze syntetické safiánové kůže černé barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 250 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans. Svršek z přírodní laminované kůže stříbrné barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Kontrastní masivní podešev. Pohodlný model pro stylový outfit.

3 570 Kč 4 030 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans. Svršek z přírodní laminované kůže zlaté barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Kontrastní masivní podešev. Pohodlný model pro stylový outfit.

3 090 Kč 4 030 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku Trussardi Jeans. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Jemné lemování podešve džínovinou. Aplikace zlaté spony pro utažení. Kovový element s logem značky.

1 740 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev lemovaná džínovinou. Vysoký jehlový podpatek.

2 010 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev. Stélka zdobená denimem. Vysoký jehlový podpatek.

2 010 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev. Stélka zdobená denimem. Vysoký jehlový podpatek.

2 540 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy a denimu v tradiční modré. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt v kombinaci použitých barev a materiálů. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená kontrastní podešev. Vysoký jehlový podpatek.

2 280 Kč 2 820 Kč

Dámské lodičky Trussardi Jeans. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický nadčasový design. Elegantní vykrojení v oblasti nártu ve tvaru "V". Stélka lemovaná džínovinou. Středně vysoký jehlový podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč

Dámské kožené lodičky na platformě Trussardi Jeans.2017. Svršek z přírodní lakované kůže černé barvy. Aplikace detailů z džínoviny ve špičce stélky. Skrytá zvýšená platforma. Vysoký podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč

Dámské lodičky Trussardi Jeans. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Tradiční knoflíček s logem značky v patní části obuvi. Klasický nadčasový střih. Vysoký podpatek.

1 750 Kč 2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 21 z 21

Top