Seznam produktů výrobce Trussardi

Trussardi

Trussardi

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy ve vzoru hadí kůže v lakované úpravě. Stabilní středně vysoký podpatek. Aplikace kovového elementu s logem značky. Pohodlná dámská obuv nadčasového střihu.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní lakované kůže černé barvy. Sofistikovaný vzor imitace hadí kůže. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Elegantní jehlový podpatek. Kovový element s logem značky v patní části obuvi.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Aplikace detailů v imitaci hadí kůže ve stříbrném provedení. Módní zvýšená platforma. Vysoký podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma. Pohodlné nazouvání.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže zelené barvy v kombinaci s detaily z textilního materiálu. Módní maskáčový vzor. Pohodlné nazouvání. Nadčasový střih.

3 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Tradiční knoflíček s logem značky v patní části obuvi. Klasický nadčasový střih. Vysoký podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní lakované kůže béžové barvy. Aplikace detailů z džínoviny ve špičce stélky. Skrytá zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže modré barvy. Výrazná aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev lemovaná džínovinou. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže bílé barvy s jemnými detaily v tyrkysové. Efektní kombinace s broušenou kůží v části špičky a jazyka. Efektní aplikace použitých materiálů.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené lodičky na platformě Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní lakované kůže černé barvy. Aplikace detailů z džínoviny ve špičce stélky. Skrytá zvýšená platforma. Vysoký podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže šedé barvy s jemným stříbrným prošíváním z lurexu. Módní lesklý vzhled. Efektní kombinace materiálů.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Klasický nadčasový design. Elegantní vykrojení v oblasti nártu ve tvaru "V". Stélka lemovaná džínovinou. Středně vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Klasický nadčasový design. Elegantní vykrojení v oblasti nártu ve tvaru "V". Stélka lemovaná džínovinou. Středně vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický nadčasový design. Elegantní vykrojení v oblasti nártu ve tvaru "V". Stélka lemovaná džínovinou. Středně vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy a denimu v tradiční modré. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt v kombinaci použitých barev a materiálů. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená kontrastní podešev. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev. Stélka zdobená denimem. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Výrazná aplikace proplétaných pásků přes nárt. Zapínání na zip v patní části obuvi zakončený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev. Stélka zdobená denimem. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku zdobený kovovým elementem s logem značky. Zvýšená podešev lemovaná džínovinou. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Jemné lemování podešve džínovinou. Aplikace zlaté spony pro utažení. Kovový element s logem značky.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Jemné lemování podešve džínovinou. Aplikace zlaté spony pro utažení. Kovový element s logem značky.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka TRUSSARDI JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Výrazná kovová spona s logem značky v elegantním zlatém provedení. Kontrastní podšívka. Zapínání na zip a na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka TRUSSARDI JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže šedé barvy. Výrazná kovová spona s logem značky v elegantním zlatém provedení. Kontrastní podšívka. Zapínání na zip a na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny šedé barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Teleskopická rukojeť. Dvě kolečka. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny zelené barvy v odstínu khaki. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Teleskopická rukojeť. Dvě kolečka. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky....

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny modré barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Teleskopická rukojeť. Dvě kolečka. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny hnědé barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Teleskopická rukojeť. Dvě kolečka. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny černé barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Teleskopická rukojeť. Dvě kolečka. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny šedé barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny zelené barvy v odstínu khaki. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny modré barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny hnědé barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny černé barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lesklé kožené tenisky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní laminované kůže zlaté barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Módní masivní podešev z korku.

4 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lesklé kožené tenisky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní laminované kůže stříbrné barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Módní masivní podešev z korku.

4 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Originální střih. Aplikace kovových cvočků a přívěšku s logem značky. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Odnímatelná vnitřní taštička na zip (24 x 22 x 10 cm). Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Originální střih. Aplikace kovových cvočků a přívěšku s logem značky. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Odnímatelná vnitřní taštička na zip (24 x 22 x 10 cm). Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Výrazná aplikace s logem značky. Lemování kovovými cvočky. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Výrazná aplikace s logem značky. Lemování kovovými cvočky. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Aplikace kovových cvočků a přívěšku s logem značky. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská cestovní taška Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Aplikace kovových cvočků a přívěšku s logem značky. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip a magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 53 položek

Top

Informace o nás