Seznam produktů výrobce Laura Biagiotti

Laura Biagiotti

Laura Biagiotti

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické kůže černé barvy zdobené štrasovými kamínky. Výrazný model obuvi s otevřenou špičkou a robustní platformou. Upínací pásek v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy a textilní krajky s béžovým podkladem. Elegantní zkřížení jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký jehlový podpatek s aplikací štrasových kamínků. Robustní...

2 099 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Elegantní zkřížení jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký jehlový podpatek. Robustní platforma.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Sofistikovaný střih obuvi s otevřenou špičkou mandlového tvaru. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký jehlový podpatek. Robustní platforma.

2 099 Kč

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže šedé barvy. Výrazná aplikace krajky s květinovým vzorem v bílé barvě. Špička obuvi zdobená výraznou broží. Vysoký jehlový podpatek. Extravagantní model ve stylu vintage.

1 799 Kč

Dámské lesklé Slip-on tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto 2017. Svršek z textilu černé barvy, flitry a detaily se vzorem hadí kůže. Efektní lesklý vzhled. Módní masivní podešev s "dirty" efektem.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Zajímavý střih se symetrickými pásky s výraznými elementy ve zlatém provedení. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Kontrastní lakovaná podešev zlaté barvy. Elegantní variace klasických gladiátorek.

1 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Pohodlná strečová obuv pro trendy městský outfit. Svršek z velmi jemného syntetického semiše černé barvy. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z veluru černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Masivní pohodlný podpatek. Elegantní šněrování s výraznou tkaničkou. Módní zvýšená platforma. Robustní vzhled.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze semiše bordó  barvy v kombinaci s detaily v lakované kůži. Aplikace pásku s kovovou sponou. Masivní módní podešev. Výrazné zdobení třásněmi s kovovými elementy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze semiše černé barvy v kombinaci s detaily v lakované kůži. Aplikace pásku s kovovou sponou. Masivní módní podešev. Výrazné zdobení třásněmi s kovovými elementy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s kontrastním podpatkem ve stříbrné. Originální zdobení lemováním kovovými cvočky a tkaničkou. Zapínání na zip. Stabilní lesklý podpatek. Nízká podešev.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s řadou výrazných aplikací. Originální zdobení štrasovými kamínky. Zapínání na dvojitý zip pro snadné nazouvání. Moderní zvýšená, skrytá platforma. Sportovně elegantní model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Originální zdobení páskem se štrasovými kamínky.  Zapínání na zip. Stabilní vysoký podpatek. Nízká podešev.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže přírodní hnědé barvy. Trendy model s kožešinou a páskem s jemnou kovovou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek. Zapínání na zip.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Trendy model s kožešinou a páskem s jemnou kovovou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek. Zapínání na zip.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku s platformou LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z černého sametu. Zapínání na zip. Módní šněrování a aplikace kovových elementů. Vysoký stabilní podpatek. Zvýšená platforma.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Model ve stylu Chelsea Boots. Elastická pruženka pro pohodlné nošení s originálním zdobením kovovými čepy. Nadčasový britský model v italské kvalitě.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy. Módní lesklý povrch. Efektní kombinace použitých materiálů.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Módní lesklý povrch. Efektní kombinace použitých materiálů.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lesklé tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy se vzorem imitace hadí kůže. Efektní lesklý vzhled. Módní masivní podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Masivní pohodlný podpatek. Elegantní šněrování s výraznou tkaničkou. Robustní vzhled.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Pohodlná vysoká obuv ze strečového materiálu. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Módní lesklý detail v podobě podpatku. Zapínání na zip pro pohodlné nazování.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Pohodlná strečová obuv pro trendy městský outfit. Svršek z kombinace syntetické kůže černé barvy a nylonu. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Elegantní lesklý pásek v patní části doplněný kovovým řetízkem. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kontrastu s neotřelým proužkem. Zajímavé zdobení proplétáním pásku kovovými oky. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kombinaci s elastickým nylonem. Zajímavé zdobení pomocí pásků s kovovými elementy. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Zajímavé zdobení řadou kovových elementů. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže v kombinaci s hladkou syntetickou kůží černé barvy. Zajímavé zdobení pomocí pásků s kovovými elementy. Módní lesklý podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv ve velmi sofistikovaném provedení. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy v kontrastu s neotřelým proužkovaným vzorem. Výrazný dekorativní pásek s kovovými elementy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Zajímavé lemování podpatku.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku s platformou LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy s metalickým efektem. Zapínání na postranní zip. Módní plikace kovových elementů. Vysoký jehlový podpatek. Zvýšená platforma.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku s platformou LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace černého syntetického semiše a syntetické kůže. Zapínání na zip. Dekorativní pásek s jemnou kovovu sponou. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek v originální kombinaci syntetických materiálů a aplikace lesklých kamínků. Módní lesklý vzhled. Efektní použití materiálů. Stélka z paměťové pěny pro větší pohodlí. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek v originální kombinaci syntetických materiálů a aplikace lesklých kamínků. Módní lesklý povrch. Efektní použití materiálů. Stélka z paměťové pěny pro větší pohodlí.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace šedé lakované syntetické kůže a semiše. Módní lesklý povrch. Nízká elegantní podešev v trojkombinaci barev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace černé lakované syntetické kůže a semiše. Módní lesklý povrch. Nízká elegantní podešev v trojkombinaci barev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace černé lakované syntetické kůže a imitace hadí kůže v bronzové barvě. Módní masivní styl. Nízká elegantní podešev. Praktické zapínání na zip.

2 599 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže tmavě hnědé barvy v lakované úpravě. Stuktura kokosového ořechu. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet. Organizér dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 325 položek

Top

Informace o nás