LAURA BIAGIOTTI


Italská módní návrhářka Laura Biagiotti, „královna kašmíru“ vytvořila v 60. letech minulého století módní značku, která je stále díky svému jedinečnému stylu obdivována všemi ženami. Ve své tvorbě se Laura Biagiotti proslavila nejen použitím unikátní příze- kašmíru, ale také svou vášní pro jednoduchou eleganci, což dohromady vytvořilo klíč k celosvětovému úspěchu této módní značky. Pro kolekce LAURA BIAGIOTTI jsou charakteristické rafinované a okázalé barvy jakými je zlatá a černá. Laura Biagiotti měla bezpochyby enormní vliv na vývoj italského módního designu. Osobité dámské módní doplňky LAURA BIAGIOTTI, mimo jiné sluneční brýle, kabelky a boty, stále zdobí řadu významných osobností z celého světa. 


Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci černé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci bílé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci béžové, zlaté a hnědé barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického materiálu černé barvy s kontrastním žíháním.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického semiše černé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického semiše bílé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech černé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v metalické zlaté. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev v imitaci dřeva...

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech hnědé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v metalické zlaté. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev v imitaci dřeva...

2 099 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu zlaté barvy.Výrazná kovová aplikace s červenými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu stříbrné barvy.Výrazná kovová aplikace s modrými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu modré barvy s aplikací štrasových kamínků. Pohodlné nazouvání díky postranním zipům. Sportovně elegantní styl. Kontrastní lemování podešve.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu bílé barvy s aplikací štrasových kamínků. Sportovně elegantní styl. Kovový detail na tkaničkách. Kontrastní lemování podešve s výrazným vzorkem.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu modré barvy s aplikací štrasových kamínků. Sportovně elegantní styl. Kovový detail na tkaničkách. Kontrastní lemování podešve s výrazným vzorkem.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu béžové barvy v zajímavém skrvnitém vzoru. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Aplikace třpytivých štrasových kamínků. Metalické detaily v elegantní zlaté. Kontrastní zvýšená podešev. Horký trend sezóny.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu šedomodré barvy v zajímavém skrvnitém vzoru. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Aplikace třpytivých štrasových kamínků. Metalické detaily v elegantní stříbrné. Kontrastní zvýšená podešev. Horký trend sezóny.

2 599 Kč

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu béžové barvy s unikátním motýlím vzorem. Robustní platforma lýkového typu. Horký trend sezóny.

1 799 Kč

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu béžové barvy s unikátním motýlím vzorem. Robustní platforma lýkového typu. Horký trend sezóny.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci modré a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci hnědé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci červené a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci černé, šedé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže v odstínech růžové barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci krokodýlí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy....

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže v odstínech hnědé barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci krokodýlí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři...

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže v odstínech černé a šedé barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci krokodýlí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní...

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže modré barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci hadí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže modré barvy. Elegantní minimalistický design. Kontrastní použití zlaté barvy v jemných detailech. Propracovaná rukojeť. Zapínání na patentky. Stahovací šňůrka. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže béžové barvy. Elegantní minimalistický design. Kontrastní použití zlaté barvy v jemných detailech. Propracovaná rukojeť. Zapínání na patentky. Stahovací šňůrka. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní minimalistický design. Kontrastní použití zlaté barvy v jemných detailech. Propracovaná rukojeť. Zapínání na patentky. Stahovací šňůrka. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu v odstínech hnědé, bílé a béžové barvy. Velmi nápaditý model geometrického vzoru. Výrazné kovové detaily v elegantní zlaté. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu v odstínech černé, bílé a šedé barvy. Velmi nápaditý model geometrického vzoru. Výrazné kovové detaily v elegantní zlaté. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu tmavě růžové barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu modré barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu béžové barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu černé barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolné syntetické textilie černé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma s efektem dřevěného materiálu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolné syntetické textilie světle hnědé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma s efektem dřevěného materiálu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy. Módní metalický povrch. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip.

2 099 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 288

Top