LAURA BIAGIOTTI


Italská módní návrhářka Laura Biagiotti, „královna kašmíru“ vytvořila v 60. letech minulého století módní značku, která je stále díky svému jedinečnému stylu obdivována všemi ženami. Ve své tvorbě se Laura Biagiotti proslavila nejen použitím unikátní příze- kašmíru, ale také svou vášní pro jednoduchou eleganci, což dohromady vytvořilo klíč k celosvětovému úspěchu této módní značky. Pro kolekce LAURA BIAGIOTTI jsou charakteristické rafinované a okázalé barvy jakými je zlatá a černá. Laura Biagiotti měla bezpochyby enormní vliv na vývoj italského módního designu. Osobité dámské módní doplňky LAURA BIAGIOTTI, mimo jiné sluneční brýle, kabelky a boty, stále zdobí řadu významných osobností z celého světa. 


Doprava zdarma

Dámské šněrovací kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Extravagantní model trendy městské obuvi. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Bohaté zdobení kovovými elementy. Sofistikovaný design s přezkami přes nárt a druhým vnějším zipem. Robustní platforma s výrazným vzorkem. Stabilní vysoký podpatek.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Extravagantní model trendy městské obuvi typu Biker Boots. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Lemování horního okraje příjemným textilním materiálem....

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Horký trend sezóny. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Originální design s aplikací kožešiny. Výrazné pásky v lakované úpravě s kovovými sponami. Stabilní vysoký podpatek s drobným detailem. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Špička obuvi mandlového tvaru.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v sofistikovaném designu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Zajímavé zdobení pomocí pásku s kovovými sponami. Středně vysoký metalický podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Špička obuvi mandlového tvaru.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI. Svršek z textilního sametového materiálu černé barvy. Originální střih klasické dámské obuvi s krytým nártem. Aplikace pruženek pro pohodlné nošení. Vysoký jehlový podpatek. Elegantní nízká podešev. Ostrá špička obuvi.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI. Svršek z odolného textilního materiálu černé barvy s glitrovou úpravou. Originální střih klasické dámské obuvi s krytým nártem. Aplikace pruženek pro pohodlné nošení. Vysoký jehlový podpatek. Elegantní nízká podešev. Ostrá špička obuvi.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Stabilní středně vysoký podpatek s kontrastním pruhem v metalické zlaté. Dekorativní pásek s robustní sponou. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Elegantní nízká podešev. Horký trend sezóny.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy v lakované úpravě. Stabilní středně vysoký podpatek s kontrastním pruhem v metalické zlaté. Dekorativní pásek s robustní sponou. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Elegantní nízká podešev. Horký trend sezóny.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Stabilní vysoký podpatek v metalické stříbrné. Luxusní model s aplikací štrasových kamínků. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Elegantní nízká podešev.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Velmi ženský střih podtrhující dámskou siluetu. Stabilní velmi vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru. Strečový materiál. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Výrazné dekorativní pásky s kovovými elementy v zadní části obuvi. Špička mandlového tvaru. Strečová vsadka. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Elegantní nízká podešev.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Extravagantní model trendy městské obuvi s kožešinkou. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Sofistikovaný design s kožešinkkou a přezkou přes nárt. Kontrastní platforma s výrazným vzorkem.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Extravagantní model trendy městské obuvi s kožešinkou. Svršek ze syntetické broušené kůže růžové barvy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Sofistikovaný design s kožešinkkou a přezkou přes nárt. Kontrastní platforma s výrazným vzorkem.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v nepřehlédnutelném designu. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Výrazné dekorativní pásky s kovovými elementy a přezkami. Kulatá špička obuvi. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Komfortní zvýšená platforma. Pohodlný nízký podpatek.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný střih s okrajem v lakované úpravě. Vysoký jehlový podpatek. Aplikace s logem značky. Ostrá špička obuvi.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Velmi ženský model s ostrou špičkou obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Luxusní metalické detaily s logem značky.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže červené barvy v lakované úpravě. Velmi ženský model s ostrou špičkou obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Luxusní metalické detaily s logem značky.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Extravagantní model trendy městské obuvi typu Biker Boots. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Bohaté...

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Bohaté zdobení štrasovými kamínky v symetrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Pohodlná zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design s robustním páskem a sponou v oblasti nártu. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Módní zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu s dekorativním páskem přes nárt. Elastická zadní část pro snadné nazouvání. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí vnitřních zipů. Módní zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Trendy městská obuv se zvýšenou platformou. Zapínání pomocí postranního zipu. Luxusní metalické detaily s logem značky.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Minimalistický střih klasické dámské vysoké obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Nízká platforma lemovaná štrasovými kamínky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Bohaté zdobení štrasovými kamínky v symetrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Pohodlná zvýšená platforma.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v originálním designu. Svršek ze syntetické broušené kůže tmavě hnědé barvy. Aplikace kožešiny po stranách obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Komfortní zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Stabilní vysoký podpatek s kontrastním pruhem v metalické stříbrné. Velmi ženský model ve stylu vintage s propracovaným designem. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Elegantní nízká podešev.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Originální design s výraznou kožešinou a pásky. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Robustní platforma. Špička mandlového tvaru.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy s kontrastním podpatkem v metalické stříbrné. Elegantní stříbrný řetízek s přívěškem. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Stabilní středně vysoký podpatek. Nízká podešev.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Podélné zdobení kovovými elementy. Zadní část ze střečového materiálu pro pohodlné nošení. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Nízká platforma lemovaná kovovými cvočky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Robustní platforma s výrazným vzorkem. Nízký komfortní podpatek. Zdobení kovovými cvočky.

3 620 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální střih s výrazným perforováním. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem loga značky. Vysoký stabilní podpatek v harmonickém odstínu. Robustní platforma s efektem korkového materiálu. Dokonalý model pro trendy letní outfit.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže okrově žluté barvy. Originální střih s výrazným perforováním. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem loga značky. Vysoký stabilní podpatek v harmonickém odstínu. Robustní platforma s efektem korkového materiálu. Dokonalý model pro trendy letní...

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a světle hnědé barvy. Sofistikovaný střih ve tvaru písmene "T". Velmi ženský model s vysokým jehlovým podpatkem. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a přívěškem loga značky.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci černé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci bílé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci béžové, zlaté a hnědé barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek ze syntetického materiálu černé barvy s kontrastním žíháním.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek ze syntetického semiše bílé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Třpytivý metalický efekt. Rafinovaný model s komfortním perforováním. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev korkového typu.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech černé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v metalické zlaté. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev v imitaci dřeva a lýka.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu zlaté barvy.Výrazná kovová aplikace s červenými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu stříbrné barvy.Výrazná kovová aplikace s modrými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 220 Kč 1 750 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 376

Top