Seznam produktů výrobce Laura Biagiotti

Laura Biagiotti

Laura Biagiotti

Zobrazit
na stránku

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže stříbrné barvy s aplikací jemných glitrů. Elegantní střih s řadou jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Velmi vysoký jehlový podpatek. Robustní platforma s lemováním.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované eko kůže černé barvy s aplikací jemných glitrů. Elegantní střih s řadou jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Velmi vysoký jehlový podpatek. Robustní platforma s lemováním.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z propracované textilní krajky černé barvy s béžovým podkladem. Výrazný model obuvi s otevřenou špičkou a robustní platformou. Upínací pásek v oblasti kotníku z broušené kůže. Vysoký jehlový podpatek zdobený štrasovými kamínky. Luxusní dámský model pro výjimečné chvíle....

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy zdobené štrasovými kamínky. Výrazný model obuvi s otevřenou špičkou a robustní platformou. Upínací pásek v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model. Tradiční knoflíček s logem značky.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Elegantní zkřížení jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký jehlový podpatek. Robustní platforma. Luxusní design.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Sofistikovaný střih obuvi s otevřenou špičkou mandlového tvaru. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký jehlový podpatek. Robustní platforma. Luxusní design.

2 099 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického semiše světle hnědé barvy. Velmi sofistikovaný střih kombinace jemných pásků v oblasti nártu propojených síťovinou. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Velmi vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z lesklé eko kůže metalické hnědé barvy s aplikací jemných glitrů. Velmi sofistikovaný střih. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký stabilní podpatek. Ženský model pro slavnostní příležitosti.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z lesklé eko kůže černé barvy s aplikací jemných glitrů. Velmi sofistikovaný střih. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký stabilní podpatek. Ženský model pro slavnostní příležitosti.

1 799 Kč

Dámské mokasíny LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže bílé barvy s lakovanými detaily v béžovém odstínu. Elegantní střih s klínovým podpatkem. Výrazná přezka přes nárt s logem značky. Nepřehlédnutelný stylový model.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže bílé barvy se stříbrným žíháním. Propracovaný střih obuvi se zavazováním na tkaničku v patní části obuvi. Elegantní perforování ve tvaru symetrických kapek v oblati nártu. Vysoký jehlový podpatek. Mírně zvýšená platforma. Elegantní neotřelý model pro zvláštní příležitosti.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže béžové barvy se zlatým žíháním. Propracovaný střih obuvi se zavazováním na tkaničku v patní části obuvi. Elegantní perforování ve tvaru symetrických kapek v oblati nártu. Vysoký jehlový podpatek. Mírně zvýšená platforma. Elegantní neotřelý model pro zvláštní příležitosti.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže šedé barvy. Výrazná aplikace krajky s květinovým vzorem v bílé barvě. Špička obuvi zdobená výraznou broží. Vysoký jehlový podpatek. Extravagantní model ve stylu vintage. Tradiční knoflíček s logem značky.

2 099 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže kombinace béžové a bílé barvy. Velmi ženský střih s množstvím pásků přes nárt. Robustní nízký podpatek lemovaný zlatým pruhem. Jemný upínací pásek s kovovou sponou s logem značky. Model v romatnickém retro stylu.

1 799 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z perforované eko kůže tmavě modré barvy. Kontrastní lemování v lakované zlaté úpravě. Výrazné zdobení mašlí v přední části obuvi. Jemný upínací pásek. Kovový element s logem značky. Kontrastní dvoubarevná platforma.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže v elegantní kombinaci zlaté a černé. Kontrastní použití matných a lesklých materiálů. Módní aplikace kovových cvoků. Výrazný model pro městský outfit.

1 399 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Zajímavý střih se symetrickými pásky s výraznými elementy ve zlatém provedení. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Kontrastní lakovaná podešev zlaté barvy. Elegantní variace klasických gladiátorek.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže bílé barvy. Elegantní aplikace zlatých pásků v oblasti nártu. Upínací pásek v oblasti kotníku. Komfortní nízká podešev s metalickým lemováním. Kovový element s logem značky.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže nadčasové černé barvy. Výrazné zdobení kameny v oblasti nártu. Aplikace kovových detailů. Výrazný model pro městský outfit.

1 499 Kč

Dámské pantofle LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Nepřehlédnutelná aplikace štrasových kamenů. Třpytivé lemování podešve. Nízký podpatek. Městský letní model v elegantním provedení.

1 399 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže béžové barvy. Struktura materiálu ve vzoru hadí kůže. Zajímavý střih se symetrickými pásky s výraznými elementy ve zlatém provedení. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Elegantní variace klasických gladiátorek.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže šedočerné barvy. Struktura materiálu ve vzoru hadí kůže. Zajímavý střih se symetrickými pásky s výraznými elementy ve zlatém provedení. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Elegantní variace klasických gladiátorek.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže béžové barvy. Aplikace štrasových kamínků a kovových cvočků. Jemný upínací pásek v oblasti kotníku. Komfortní nízká podešev. Kovový element s logem značky.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže červené barvy. Aplikace štrasových kamínků a kovových cvočků. Jemný upínací pásek v oblasti kotníku. Komfortní nízká podešev. Kovový element s logem značky.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže bílé barvy. Aplikace štrasových kamínků a kovových cvočků. Jemný upínací pásek v oblasti kotníku. Komfortní nízká podešev. Kovový element s logem značky.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže černé barvy v lakované úpravě. Použití elegantních prvků v metalické zlaté. Dominantní mašle v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Trendy městský model.

1 499 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže metalické zlaté barvy v lakované úpravě. Výrazné zdobení střapci a tkaničkou v oblasti nártu. Jemný upínací pásek. Kovový element s logem značky. Kontrastní dvoubarevná podešev.

1 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Pohodlná strečová obuv pro trendy městský outfit. Svršek z velmi jemného syntetického semiše černé barvy. Dekorativní lemování podešve. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z veluru černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Masivní pohodlný podpatek. Elegantní šněrování s výraznou tkaničkou. Módní zvýšená platforma. Robustní vzhled.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze semiše bordó  barvy v kombinaci s detaily v lakované kůži. Aplikace pásku s kovovou sponou. Masivní módní podešev. Výrazné zdobení třásněmi s kovovými elementy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze semiše černé barvy v kombinaci s detaily v lakované kůži. Aplikace pásku s kovovou sponou. Masivní módní podešev. Výrazné zdobení třásněmi s kovovými elementy.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s kontrastním podpatkem v metalické stříbrné. Originální zdobení lemováním kovovými cvočky a tkaničkou. Zapínání na zip. Stabilní lesklý podpatek. Nízká podešev.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s řadou výrazných aplikací. Originální zdobení štrasovými kamínky. Zapínání na dvojitý zip pro snadné nazouvání. Moderní zvýšená, skrytá platforma. Sportovně elegantní model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Originální zdobení páskem se štrasovými kamínky.  Zapínání na zip. Stabilní vysoký podpatek. Nízká podešev.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže přírodní hnědé barvy. Trendy model s kožešinou a páskem s jemnou kovovou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek. Zapínání na zip.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Trendy model s kožešinou a páskem s jemnou kovovou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek. Zapínání na zip.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku s platformou LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z černého sametu. Zapínání na zip. Módní šněrování a aplikace kovových elementů. Vysoký stabilní podpatek. Zvýšená platforma. Velmi sofistikovaný model ve stylu vintage.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Model ve stylu Chelsea Boots. Elastická pruženka pro pohodlné nošení s originálním zdobením kovovými čepy. Nadčasový britský model v italské kvalitě.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy. Módní lesklý povrch. Efektní kombinace použitých materiálů.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Módní lesklý povrch. Kontrastní použití materiálů.

2 599 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 291 položek

Top

Informace o nás