Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.

LAURA BIAGIOTTI


Italská módní návrhářka Laura Biagiotti, „královna kašmíru“ vytvořila v 60. letech minulého století módní značku, která je stále díky svému jedinečnému stylu obdivována všemi ženami. Ve své tvorbě se Laura Biagiotti proslavila nejen použitím unikátní příze- kašmíru, ale také svou vášní pro jednoduchou eleganci, což dohromady vytvořilo klíč k celosvětovému úspěchu této módní značky. Pro kolekce LAURA BIAGIOTTI jsou charakteristické rafinované a okázalé barvy jakými je zlatá a černá. Laura Biagiotti měla bezpochyby enormní vliv na vývoj italského módního designu. Osobité dámské módní doplňky LAURA BIAGIOTTI, mimo jiné sluneční brýle, kabelky a boty, stále zdobí řadu významných osobností z celého světa. 


Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi svěží model šněrovacích bot se semišovými tkaničkami. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Velmi svěží model šněrovacích bot se semišovými tkaničkami. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Extravagantní model trendy městské obuvi typu Biker Boots. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Bohaté...

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízká platforma lemovaná drobnými kamínky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky. Uvazovací tkanička.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Podélné zdobení kovovými elementy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízká platforma lemovaná drobnými kamínky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný vzor v geometrickém prošívání materiálu. Zdobení kovovými elementy. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Rafinovaný vzor v geometrickém prošívání materiálu. Zdobení kovovými elementy. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Rafinovaný vzor v geometrickém prošívání materiálu. Zdobení kovovými elementy. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný kruhový tvar. Přední část kabelky v neotřelém prošívaném vzoru. Zdobení kovovými elementy. Odnímatelný kombinovaný ramenní popruh. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Rafinovaný kruhový tvar. Přední část kabelky v neotřelém prošívaném vzoru. Zdobení kovovými elementy. Odnímatelný kombinovaný ramenní popruh. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa.

2 020 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Výrazné zdobení drobnými kovovými elementy. Propracované geometrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsy na drobné mince se zapínáním na zip.

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Výrazné zdobení drobnými kovovými elementy. Propracované geometrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsy na drobné mince se zapínáním na zip.

1 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Přední část kabelky v originální mozaice struktur a vzorů v harmonických barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Luxusní design kabelky s...

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Přední část kabelky v originální mozaice struktur a vzorů v harmonických barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Luxusní design...

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Luxusní design kabelky s vrásněním přední a zadní části. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s vrásněním materiálu a výraznou aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

1 210 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní vlís s iniciálami značky. Propracované prošívání. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Elegantní vlís s iniciálami značky. Propracované prošívání. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní vlís s iniciálami značky. Propracované prošívání. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsičky na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Elegantní symetrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsičky na drobné mince se zapín

1 210 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design kabelky s vrásněním přední a zadní části. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design kabelky s vrásněním přední a zadní části. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s vrásněním přední části batohu. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Dvě vnější kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design s vrásněním přední části batohu. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Dvě vnější kapsy.

2 280 Kč

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design klasické kabelky přes rameno. Kombinovaný ramenní popruh. Kontrastní detaily ve zlatém provedení. Jedna vnitřní kapsa. Zapínání na zip.

1 750 Kč

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design klasické kabelky přes rameno. Kombinovaný ramenní popruh. Kontrastní detaily ve zlatém provedení. Jedna vnitřní kapsa. Zapínání na zip.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s vlísem iniciál jména značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design s vlísem iniciál jména značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Luxusní design s vlísem iniciál jména značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design s iniciálami značky. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design klasické kabelky přes rameno s iniciálami značky. Výrazná aplikace s logem značky. Široký ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu béžové. Metalický efekt materiálu. Sofistikovaný design klasické kabelky přes rameno s iniciálami značky. Výrazná aplikace s logem značky. Široký ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 315

Top