LAURA BIAGIOTTI


Italská módní návrhářka Laura Biagiotti, „královna kašmíru“ vytvořila v 60. letech minulého století módní značku, která je stále díky svému jedinečnému stylu obdivována všemi ženami. Ve své tvorbě se Laura Biagiotti proslavila nejen použitím unikátní příze- kašmíru, ale také svou vášní pro jednoduchou eleganci, což dohromady vytvořilo klíč k celosvětovému úspěchu této módní značky. Pro kolekce LAURA BIAGIOTTI jsou charakteristické rafinované a okázalé barvy jakými je zlatá a černá. Laura Biagiotti měla bezpochyby enormní vliv na vývoj italského módního designu. Osobité dámské módní doplňky LAURA BIAGIOTTI, mimo jiné sluneční brýle, kabelky a boty, stále zdobí řadu významných osobností z celého světa. 


Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální střih s výrazným perforováním. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem loga...

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže okrově žluté barvy. Originální střih s výrazným perforováním. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem...

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a světle hnědé barvy. Sofistikovaný střih ve tvaru písmene "T". Velmi ženský model s vysokým jehlovým podpatkem. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a přívěškem loga značky.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci černé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci bílé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci béžové, zlaté a hnědé barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 320 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického materiálu černé barvy s kontrastním žíháním.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 320 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického semiše černé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

1 690 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického semiše bílé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

1 690 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Třpytivý metalický efekt. Rafinovaný model s komfortním perforováním. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev korkového typu.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Třpytivý metalický efekt. Rafinovaný model s komfortním perforováním. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev korkového typu.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech černé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v...

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech hnědé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v...

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu zlaté barvy.Výrazná kovová aplikace s červenými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 320 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek z třpytivého syntetického materiálu stříbrné barvy.Výrazná kovová aplikace s modrými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 320 Kč 1 480 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu modré barvy s aplikací štrasových kamínků. Pohodlné nazouvání díky postranním zipům. Sportovně elegantní styl. Kontrastní lemování podešve.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu bílé barvy s aplikací štrasových kamínků. Sportovně elegantní styl. Kovový detail na tkaničkách. Kontrastní lemování podešve s výrazným vzorkem.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu modré barvy s aplikací štrasových kamínků. Sportovně elegantní styl. Kovový detail na tkaničkách. Kontrastní lemování podešve s výrazným vzorkem.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu béžové barvy v zajímavém skrvnitém vzoru. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Aplikace třpytivých štrasových kamínků. Metalické detaily v elegantní zlaté. Kontrastní zvýšená podešev. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu šedomodré barvy v zajímavém skrvnitém vzoru. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Aplikace třpytivých štrasových kamínků. Metalické detaily v elegantní stříbrné. Kontrastní zvýšená podešev. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 280 Kč

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu béžové barvy s unikátním motýlím vzorem. Robustní platforma lýkového typu. Horký trend sezóny.

1 480 Kč

Dámské šněrovací tenisky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu béžové barvy s unikátním motýlím vzorem. Robustní platforma lýkového typu. Horký trend sezóny.

1 480 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže modré barvy s kontrastními detaily. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže červené barvy s kontrastními detaily. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s kontrastními detaily. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci modré a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci hnědé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci červené a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci černé, šedé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže modré barvy s kontrastními detaily. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy s kontrastními detaily. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s kontrastními detaily. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy s kontrastní klopou. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Originální zakulacený střih. Jemný nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže červené barvy s kontrastní klopou. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Originální zakulacený střih. Jemný nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s kontrastní klopou. Rafinovaný design kabelky s aplikací pleteniny. Dokonalý retro styl. Originální zakulacený střih. Jemný nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Kontrastní detail v nadčasovém vzoru imitace hadí kůže. Výrazná dekorativní spona a logo značky. Propracovaná pletená rukojeť. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Kontrastní detail v nadčasovém vzoru imitace hadí kůže. Výrazná dekorativní spona a logo značky. Propracovaná pletená rukojeť. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Kontrastní detail v nadčasovém vzoru imitace hadí kůže. Výrazná dekorativní spona a logo značky. Propracovaná pletená rukojeť. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Kontrastní detail v nadčasovém vzoru imitace hadí kůže. Výrazná dekorativní spona a logo značky. Propracovaná pletená rukojeť. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Kontrastní detail v nadčasovém vzoru imitace hadí kůže. Výrazná dekorativní spona a logo značky. Propracovaná pletená rukojeť. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 387

Top