LACOSTE


LACOSTE je francouzská prémiová módní značka založená hráčem tenisu Reném Lacoste v roce 1933, která se původně specializovala výhradně na produkci tenisových triček. V současnosti je LACOSTE jednou z nejvyhledávanějších značek v rámci mediálních platforem sociálních sítí v kategorii prémiového oblečení pro volný čas. Každou vteřinu se někde na světě prodají hned dva "krokodýli"…LACOSTE je synonymem pro uvolněnou eleganci a dokonalou nadčasovost.


Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru červené barvy.Harmonicky zabarvená zrcadlová sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru transparentní světle modré barvy.Rafinovaný gravírovaný vzor stranic.Harmonicky zabarvená sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru zelené barvy.Harmonicky zabarvená zrcadlová sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru modré barvy.Harmonicky zabarvená zrcadlová sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru transparentní fialové barvy.Rafinovaný gravírovaný vzor stranic.Harmonicky zabarvená sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby kulatého tvaru v jemné siluetě kočičích očí modré barvy.Kontrastně zabarvená gradálová sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby kulatého tvaru v jemné siluetě kočičích očí fialové barvy.Kontrastně zabarvená gradálová sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru červené barvy v kontrastu se stranicemi v černé.Harmonicky zabarvená polykarbonátová sklíčka.Moderní design v odvážné dvoubarevné variantě.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru v siluetě kočičích očí.Harmonicky zabarvená polykarbonátová sklíčka.Moderní design v hravé variantě dvou odstínů modré.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 9 z 9

Top